BODYROLL

 

 

 

 

 

NA NAŠEM STUDIU DOSTANETE KE CVIČENÍ NA VACUSHAPE A BODYROLL MASÁŽNÍ KRÉM PROTI VZNIKU CELULITIDY ZDARMA!!!

Body Roll je válečková tlaková masáž, díky které začnete hubnout a formovat postavu na místech, která přístrojem Body Roll ošetříte. Pro umocnění výsledného efektu vám doporučujeme aplikaci Body Roll bezprostředně před návštěvou VacuShape  . V této kombinaci navíc dosáhnete efektivního odstraňování celulitidy. Jak je to možné za pomoci Body Roll zhubnout?

Účinky Body Roll

Válečková tlaková masáž s pomocí přístroje Body Roll pomáhá:

  • odbourávat celulitidu,
  • odvodňuje a pročišťuje,
  • podporuje prokrvení,
  • povzbuzuje látkovou přeměnu, jejímž cílem je redukce váhy,
  • zpevňuje a napíná vazivo a kůži,
  • zlepšuje váš zdravotní stavu,
  • aktivuje   lymfatický systém  ,
  • uvolňuje svalstvo.

 

Připravte své tělo na pořádné hubnutí

Cílenou masáží za pomoci válečků Body Roll dochází k silnému prokrvení ošetřovaných partií a odbourávání depotního tuku. Látková výměna se díky Body Rollu dostává do obrátek. Vazivové buňky současně produkují elastická vlákna, takže se kůže stává hladší a pevnější. Tímto způsobem dochází k léčbě celulitidy.

Doba a intenzita aplikace Body Roll je zcela individuální. Pro vaši představu – doporučujeme Body Roll aplikovat přibližně 30 – 40 minut na celé tělo, a to ve frekvenci 3x týdně.

Kontraindikace

Body Roll není doporučován pro těhotné ženy, pro osoby s akutní infekcí (záněty), křečovými žilami, kolísavým krevním tlakem nebo pro osoby ohrožené trombózou či kardiovaskulárními nemocemi. V případě pochybností se, prosím, poraďte s lékařem.

 

Doplňkové služby

Náš personál vám pomůže s nastavením přístroje a bude vás před jeho použitím instruovat. Před i po skončení aplikace máte možnost využít šatny a přilehlé sprchy. Využít můžete také náš bar s wi-fi v příjemném prostředí Relax studia COOL. Můžete se občerstvit, doplnit svůj pitný režim, využít potravinové doplňky. Navštívit můžete například i naše  solární studio  či mikroklimatickou solnou jeskyňku. Celý prostor relax studia COOL je bezbariérový.